NehaberBursa.com  l  Bursa'dan Haberin Olsun l
Son Dakika
Milona`da Bursa rüzgarı Huzurevinde facia: 2 ölü, 27 yaralı 35 Uygur Türk'ünün havaalanında 17. günü TOFAŞ'a 19.8 milyon lira vergi cezası Savcılara çağrı: Parelel yapıyı siz çökertin Faruk Çelik'ten 1 Mayıs açıklaması Başbakan'a çağrı AYM'nin HSYK kararına hükümetten tepki Gizli bilgi ve belge' davasında 5 tahliye Hizmette sınırları kaldırdık
Huzurevinde facia: 2 ölü, 27 yaralı
Huzurevinde facia: 2 ölü, 27 yaralı
 
35 Uygur Türk'ünün havaalanında 17. günü
35 Uygur Türk'ünün havaalanında 17. günü
 
Gizli bilgi ve belge' davasında 5 tahliye
Gizli bilgi ve belge' davasında 5 tahliye
 
Adalet Bakanlığı'nda hareketli dakikalar
Adalet Bakanlığı'nda hareketli dakikalar

MHP Bursa haberleri

Bursa suç oranının en az olduğu il olacak

Meslek hayatı boyunca kaymakamlık, valilik gibi mülki idare amirliği görevlerinde bulunan MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, "Emniyet ve asayişte iddialıyız. Bursa'yı en yaşanabilir, suç oranının en az olduğu il yapacağız" dedi.
26 Mart 2014 Çarşamba 05:04

Koçdemir'den 70 bin aboneye büyük müjde

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir'den tam 10 yıldır yapı kullanım izin belgesi olmadığı için su aboneliği yapılmayan 70 bin konut sahibine büyük müjde... Dr. Koçdemir, 1 Nisan'dan itibaren tüm konut sahiplerinin abonelik tesisisin yapılacağını açıkladı.
25 Mart 2014 Salı 03:52

Koçdemir: Artık Bursa’da değişim zamanı

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir’e Büyükorhan’da büyük destek. Büyükorhan İlçesi’nde 3 binden fazla kişinin katıldığı mitingde konuşan Dr.Kadir Koçdemir, “Artık Büyükorhan’da, artık Bursa’da, artık Türkiye’de değişim zamanı geldi.” dedi.
22 Mart 2014 Cumartesi 06:00

İznik Kadir Koçdemir'i bağrına bastı

İznik'te coşkulu bir şekilde karşılanan MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Kadir Koçdemir, esnaf ziyaretlerinde bulundu, çini işlemesi yaptı.
19 Mart 2014 Çarşamba 02:13

Orhangazi'de 'MHP' coşkusu

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, MHP Grup başkanvekili Oktay Vural'ın da katılımıyla Orhangazi binlerce kişinin katıldığı mitingde konuştu.
18 Mart 2014 Salı 02:25

Koçdemir: Stada harcanan parayla 'Dağ' kalkınırdı!

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan adayı Dr. Kadir Koçdemir, memleketi Orhaneli'de uzun araç konvoyları ve coşkulu bir kalabalık tarafından karşılandı.
17 Mart 2014 Pazartesi 09:21

MHP’den İnegöl’de gövde gösterisi

İnegöl’de binlerce kişinin katıldığı aday tanıtım toplantısında konuşması sık sık alkışlar ve tezahüratlarla kesilen MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, “Artık Bursa’nın 700 yıl önce olduğu gibi yeni bir medeniyet anlayışını harekete geçirme zamanı gelmiştir. Artık tohumu çatlatıp fidana, fidanı çınara döndürme vakti gelmiştir. Artık yeter bu sefer adalet, adap, ahlak ve hizmet olacak. MHP kadroları bunun için hazırdır” dedi.
17 Mart 2014 Pazartesi 03:57

Koçdemir: Kara lastik ayakkabı ile çıktım aranızdan

Keles'te coşkulu bir kalabalığa seslenen MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Kadir Koçdemir, "Tek derslikli bir okuldan kara lastik ayakkabı ile çıktığım toprakların mayası ile 30 yılda en üst düzey görevlerde Allah ayağımı kaydırmadı,şaşırtmadı. Şimdi sizin işinizi görmek için size işim düştü." dedi.
15 Mart 2014 Cumartesi 05:33

Koçdemir; Her kadına 200 lira, her çocuğa beslenme çantası

Herkese, her yere yakın hizmet anlayışıyla Bursa'yı kucaklamaya hazırlanan MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, mutlu ailenin sigortası tüm ev kadınlarına aylık 200 lira destek verileceğini her çocuğa da beslenme çantasının Büyükşehir tarafından hazırlanacağını açıkladı.
14 Mart 2014 Cuma 06:42

Koçdemir'den sanata ve spora tam destek

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr.Kadir Koçdemir seçim çalışmaları kapsamında Karacabey'deydi. Wushu sporu dalında Türkiye birincisi ve Avrupa 5.cisi olan Seda Adak'ı ziyaret ederek başarısından dolayı tebrik eden Koçdemir başarılı gençlerin sevdikleri alanda ilerleyebilmek için teşvik edilmesi gerektiğini vurguladı.
13 Mart 2014 Perşembe 09:37

Bursalılara her ay 4 milyon lira borç faizi ödetiyorlar

Bursalıların şehir içi trafikte en kısa mesafeyi en erken 1 saatte aldıklarını belirten MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, "Bu israftır. Allahın verdiği akla, zekaya ve insanlığın birikime ihanettir." dedi.
11 Mart 2014 Salı 05:54

Yeni medeniyet hamlesini Bursa’da başlatacağız

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, Bursa’nın can damarını oluşturan en önemli hemşehri derneklerinden Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti.
4 Mart 2014 Salı 07:47

Reklam için değil, hizmet için yola çıktık

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kadir Koçdemir, seçildiği takdirde hiçbir billboard ve reklam panosunda kendi fotoğrafı ve isminin olmayacağını belirterek, "Kentin kimliğini bozan billboardlar kaldırılacak. Diğer tüm billboard ve reklam panoları sanat eserlerinin sergilendiği bir tabloya dönüşecek. Bursa bir açık sanat galerisi olacak" dedi.
3 Mart 2014 Pazartesi 03:51

Yazır: Yalana talana bizde yer yok

MHP Bursa Yıldırım Belediye başkan Adayı Ali Yazır’ın ev ziyaretleri beklenilenin üzerinde ilgi görüyor.
24 Şubat 2014 Pazartesi 08:27

MHP Yıldırım'da Yazır'la iddialı

MHP Bursa Yıldırım İlçe Belediye Başkan adayı Ali Yazır, yaşadığı ilçe halkına projelerini anlatmak için, mahalle mahalle, sokak sokak dolaşıyor.
21 Şubat 2014 Cuma 08:08

Vatandaş tehdit ediliyor

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, Atıcılar, Namık Kemal, Zafer, Gülbahçe ve Elmasbahçeler mahallelerinde ikamet eden yüz binin üzerinde vatandaşı doğrudan ilgilendiren Belediye Sarayı ve başlatılan gizli dönüşüm projesi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
20 Şubat 2014 Perşembe 08:27

MHP Bursa Meclis Üyesi Adayları açıklandı

MHP Bursa Belediye Meclis Adayları açıklandı
18 Şubat 2014 Salı 13:10

MHP Nilüfer Belediye Başkan adayı Arif Demirören

Milliyetçi Hareket Partisi, merakla beklenen Nilüfer Belediye Başkan adayını belirledi.
8 Şubat 2014 Cumartesi 07:29

Kadir Koçdemir'den sabah mesaisi

Seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdüren MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir Koçdemir, her sabah saat 06.30'da iş başı yapmak için duraklarda servis ve otobüs bekleyen vatandaşlarla buluşuyor. Çalışan ve üreten Bursalılara özel ilgi gösteren Dr.Kadir Koçdemir, onlara sıcak sabah simidi ikram ediyor.
6 Şubat 2014 Perşembe 10:18

Koçdemir: Bursa’yı hep birlikte yönetelim

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, İl Başkanı Hasan Toktaş ve ilçe belediye adayları ile birlikte Erzurum Dernekleri Federasyonu’nu ziyaret etti.
4 Şubat 2014 Salı 07:05

Recep gelmeden 'Recepler'i gönderin

MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir vatandaşlara seslenerek, "Mübarek üç ayların Receb'i gelmeden, Bursa ve Ankara'daki 'Recepler'i göndererek hizmet cemrelerinin önündeki engelleri kaldırın" dedi.
3 Şubat 2014 Pazartesi 08:45

Koçdemir’le ilgili büyük sır

PKK'nın 2 kez suikastta bulunduğu Bursa Büyükşehir Başkan Adayı İstanbul Esenyurt'ta MHP İlçe seçim bürosuna yapılan ve bir kişinin ölmesiyle sonuçlanan saldırı MHP Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Kadir Koçdemir ile ilgili bilinmeyen çok önemli ayrıntıları da ortaya çıkardı.
1 Şubat 2014 Cumartesi 12:44

Bursa'da MHP bombayı patlattı

MHP Bursa İl Başkanlığı, adaylıktan çekilen Zafer Karakılıç'ın yerine Osmangazi Belediye Başkan adaylığı için milletvekili Necati Özensoy'u gösterdi.
30 Ocak 2014 Perşembe 07:23

MHP'den 'tatlı' seçim startı

Kent Meydanı’nda lokma ikramına katılan MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Dr. Kadir Koçdemir, "Bizim arkamızda sermaye lobileri, dış mihraklar yok. Bizim tek sermayemiz, milletimizin gönülleri. Bu gönül seferberliği bizi iktidara taşıyacak" dedi.
25 Ocak 2014 Cumartesi 21:15

Bahçeli Bursa'da seçim startını verdi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Bursa’da partisinin belediye başkan adaylarını tanıttı. Bahçeli, sert sözlerle yolsuzluklara işaret ederek Başbakan'ı istifaya çağırdı.
4 Ocak 2014 Cumartesi 11:47

Fay hatları üzerine yapılaşma durdurulmalı

Sheraton Bursa Otel’de düzenlenen iftara JMO Güney Marmara Şube Başkanı Engin Er, CHP Bursa Milletvekili İlhan Demiröz, MHP Bursa İl Başkanı Hasan Toktaş, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Övünç, Bursa’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile çok sayıda jeoloji mühendisi katıldı.
20 Temmuz 2013 Cumartesi 08:13

MHP’nin Büyükşehir adayı Yüksel Özkan mı?

Yerel seçimlere doğru siyasi partilerin aday belirleme çalışmaları hızla sürüyor… MHP Bursa teşkilatı da her merkez için adaylarını yavaş yavaş belirlemeye başladı. Hasan Toktaş başkanlığındaki il teşkilatının Büyükşehir adayı güçlü bir olasılıkla Bal-Göç Başkanı Doç. Dr. Yüksel Özkan olacak…
2 Temmuz 2013 Salı 01:37

Necati Özensoy sloganın anlamını açıkladı

MHP Bursa Milletvekili Necati Özensoy, Bahçeli’nin Bursa mitinginde partililerin “Öl de ölelim, vur de vuralım” diye tezahüratta bulunmasının ‘lidere bağlılığı’ dile getirdiğini söyledi.
1 Nisan 2013 Pazartesi 07:16

Ağır konuştu: Sömürgecilerin Mandacıların Piyonusun...!

MHP Lideri Devlet Bahçeli, MHP Bursa kuruluş mitinginde onbinlere hitap etti. Türkiye'nin masada paylaşılmak istendiğini belirten Bahçeli, Başbakan Erdoğan'a seslenerek, "İmralı canisine hangi sözleri verdiniz. O sana büyü mü yaptı? TSK mahkum ve müebbetlik PKK serbest ve güvencededir" dedi.
23 Mart 2013 Cumartesi 12:47

"Çözüm Çanakkale"

Bursa Ülkü Ocakları’nın düzenlediği ''Çözüm: Çanakkale'' konferansı, büyük ilgi gördü. Etkinlikte terör sorununa ilişkin önemli mesajlar verildi.
19 Mart 2013 Salı 01:58

 
Yazarlar
Misafir Yazarlar
Anket
Videogaleri
Çok Okunanlar
Tarihte Bugün
1940 Milli Koruma Kanunu Resmi Gazete'de yayınlandı.
Hava Durumu
Havadurumu
Finans
İMKB 100
91.413
USD ALIŞ
2.3400
USD SATIŞ
2.3600
EURO ALIŞ
2.6420
EURO SATIŞ
2.6670
POUND ALIŞ
3.5140
POUND SATIŞ
3.5750
ALTIN ALIŞ
94.8500
ALTIN SATIŞ
95.9400
Namaz Vakitleri
İmsak
05:34
Güneş
07:22
Öğlen
12:22
İkindi
14:45
Akşam
17:01
Yatsı
18:36
Lig Puan Durumu
 
TAKIM
O
G
B
M
P
 1
Fenerbahçe
17
12
3
2
39
 2
Beşiktaş
17
12
2
3
38
 3
Galatasaray
17
12
2
3
38
 4
Bursaspor
17
8
5
4
29
 5
İstanbul Başakşehir
17
7
7
3
28
 6
Trabzonspor
17
6
8
3
26
 7
Gaziantepspor
17
7
3
7
24
 8
Mersin İdman Yurdu
17
6
5
6
23
Sayısal Loto
24.01.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
01 - 21 - 24 - 26 - 28 - 42
On Numara
26.01.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
03 - 13 - 17 - 20 - 27 - 28 - 29 - 30 - 33 - 34 - 37 - 40 - 42 - 43 - 44 - 47 - 50 - 56 - 64 - 70 - 74 - 76
Süper Loto
22.01.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
05 - 07 - 10 - 13 - 50 - 51
Şans Topu
21.01.2015
Tarihli Çekiliş Sonucu
05 - 06 - 15 - 17 - 22 - 08